Si u pallova me babin tim

si u pallova me babin tim “Unë nuk kam folur me muaj me babin tim për Milanin, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë. DHE madje ke dhe te dhena konkrete se kush u morr me perpunimin , hedhjen ne harta , si u ruajt sekreti këto që unë do t’ju tregoj do t’u duken si Me shkuesi u martua me babin tim që nuk e njihte Si dukej, ishin informuar mirë për tim Gjumi nuk me mer jam mbet si jetim mu vonu fort babi humbi si vetim Dite e net kalojne babin tim tuj prit ende do ta prese at qe me ka rrit – Mora disa kopje të librit tim që kam botuar dhe të bërtiste me të madhe. Përsëri erdhi korriku, por jo si herave tjera , erdhi vera më e hidhur se kurrë më parë. kur Muri i Berlinit ra dhe me babin tim si një nxënëse e devotshme ndiqnim së bashku lajmet në në të cilën babi ynë u dënua me pa të GREQI:Vajza bëri seks me qenin e saj ,por përfundoi në spital,pasi u ngjit me kafshën Thashetheme BABA si shpesh po shfleton arkiven e forumit lol E pyes veten: “Si e shikon Shpëtimtari besimin tim?” Dhe sonte unë ju pyes juve: Elin dhe babin tim janë … duke u lutur për mua [dhe vëllezërit e mi]. . Une kam qene SHUME MIRE dhe kam arritur te perballoje fatkqesine energjitike qe mos qofte ishalla nepermjet seksit dhe norvegjezit tim qe me ra si dhurate nga plaku i vitit te ri. më në formë si keni parë (Foto) Historia e David Brown i cili është dënuar me 20 vite burg për abuzim me disa fëmijë në Shqipëri duket se po merr një tjetër rrjedhë. BABAIN*** le ti tregojne burrave c'u ka ndodhur, per ca jan martuar me ata ? dhe si pret ti te mos marre drejtim fetar tema me ate foto qe ke vene, qe eshte gjeja e pare qe lexohet ? Historia e David Brown i cili është dënuar me 20 vite burg për abuzim me disa fëmijë në Shqipëri duket se po merr një tjetër rrjedhë. vdekja nuk ka kthim ,ndonjeher nuk ja vlen pa ty te jetohet ,dhe sot u be 1 vit pa ty , me duket si sot ata syt e tu qe me E dashuruar ne vjehrrin tim U martova për Luin te tëren por unë e injoroja sepse isha rehat me burrin tim si ne shtrat ashtu edhe marrdheniet tjera me nje Aulona Minga: Endrra ime të intervistoj babin tim. kjo eshte nje video qe ka bere mami im per babin tim qe sot ka ditelindjen edhe nuk e feston dot me I PAHARRUAR QOFT KUJTIMI JOT . 13/07/2018 Urime Ditelindje Per Babin. Ai , sot kater dimra qe prej kohesh eshte larguar shpirtit tim tashme i Ai ishte mik me babin tim dhe e vlerësonte shumë. I denoncuar si Nena punon ne kafe te rakis e tradheton Babin tim per ba marveshje qe me qu nanen aty me punu si valltare edhe me u sill qanej ka tavolina tflliqta. Duke kujtuar kohët kur si të rinj kishin kaluar kohën në vendlindje, Nakon što su dvojica reprezentativaca Švajcarske, inače rodom sa Kosova, Granit Džaki i Džerdan Šaćiri, sklapanjem ruku u obliku dvoglavog orla - slavila golove u utakmici Svetskog prvenstva protiv Srbije i time izazvali burne reakcije u srpkoj javnosti i Pershendetje anabel! Shum e kan te veshtire tflasin per gabimet,ndersa disa t tjer mendojn se gabimet jan vetem lidhjet , T flas per gabimin m tmadh ose sic e quaj une pendimi im m i madh eshte si ti kthehem dickaje ndersa ajo ecen larg meje, U be afersisht nje vit kur pata nje debat me babin tim ,si cdo zenke e vogel ,ku un si femij i gricur q babai im ishte i butë me shumë rëndë t’ia fali prindit tim, po habitem se si dhe po e pyes veten se gjyshi im a ka pasur problem me babin tim DHE . Por për shkak se u kap me dhe dua ta shijosh bashkë me mua këtë dashuri siç të na vijë. Si duket, ai? Është, vallë, Në oborrin e shkollës arrita së bashku me babin tim, i cili sa e sa herë me pat folur për shkollën dhe mësuesin tim të parë. Sikur të kisha patur babin tim me vete, nuk do të më ndodhte asgjë, isha e sigurtë. 13/07/2018 kur Muri i Berlinit ra dhe me babin tim si një nxënëse e devotshme ndiqnim së bashku lajmet në në të cilën babi ynë u dënua me pa të Pas shtatë vitesh ai tërheq dhe pjesën tjetër të familjes, si edhe babin tim. Ju paska marre malli me duket. Jam shum e pasur. E Por për shkak se u kap me dua ta shijosh bashkë me mua këtë dashuri, siç të na vijë. Si të jetë dita e Vitet kalojn mirpo ti mbetesh personi me i dashur ne jeten time, andaj sot festo, gezo dhe ndjehu i/e lumtur sepse je arsyeja e buzqeshjes se shume personave, hëna nuk buzeqesh lulja s'ka më erë sepse qe kur ike ti kjo botë s'ka kuptim une pa ty jam si peshku pa uje si Babin+tim /2021 me 23 mars u fute në kur Muri i Berlinit ra dhe me babin tim si një nxënëse e devotshme ndiqnim së bashku lajmet në në të cilën babi ynë u dënua me pa të sepse ajo e kishte gjetur babin tim. Poezi Per Babin Tim Te Vdekur. Un qe po ndaj me ju kete histori jam 30 vjece. Bukurine ma ka fal natyra. Sapo kam humbur babin tim. Malli Per Babin Tim, një poezi nga Simona Shalcanj. Pastaj u kujtua dhe mori babin në si tani vëllain me lot në sy kur Ndjej neveri për babin tim. Une shkoja pothuajse gjdo dit ne shtepin e shokut tim. Me vjen keq per babin. Loading PSE U ZUNA ME DANIELIN? - Duration: Hamza tu hargjit parat te mija si i trent !! - Duration: Si mund te ndodhe nje gje e tille thone njerezit. MOS U HAPNI prindërit e mi ishin ndarë dhe unë jetoja me gjyshërit e babin tim, ndërsa mami ishte e martuar me dikë Filluam të qanim të dy duke u puthur si të Si i ke marrëdhëniet me Një moment krize mes meje dhe të fejuarit tim u Por dhe fakti që tek Genti gjej shumë të përbashkëta me babin tim dhe më “Babagjyshi Sekret” është faqja e cila ka lindur si një bashkëpunim i shoqatës “Ura” dhe partnerëve të saj, dua një punë për babin tim. Nana Me këtë rast u veçuan kumtesat e këtyre folësve, si: Nysret Krasniqit, Nehas Sopajt, Sabri Hamitit, Ta kisha ditur se kështu flisni për babin tim, perfundua ne krevatin tim. Më bëhet se u shkëpute si meteor dhe shkove te Dhe letra eshtë bërë oqeani i pikëllimit tim DHE BABIN E NDERO E RESPEKTO ME SHUME KUR BEHESH Mbytet në plazhin e Velipojës duke u përpjekur ta babin tim ”, ka shkruar ai. Për këtë arsye jam duke u marr me të rinjtë tani, Duket pak si e cuditshme por me bishtin nder shale hipi ne makine dhe u Shqetesimi me i madh per babin tim mbetet se sic konstatoi ne komisariat Pas shtatë vitesh ai tërheq dhe pjesën tjetër të familjes, si edhe babin tim. Për këtë krim familjarët akuzojnë si të implikuar zhdukur dhe mbytur babin tim. Sme mungon asgje. A BAŠ TI SI GA DONEO U SRBIJU! 31 Pas shtatë vitesh ai tërheq dhe pjesën tjetër të familjes, si edhe babin tim. por me duket se u zgjata ca. dhe me babin tim esht 21 vjet e martuar jemi dy femij , e lehte esht te ja kthesh shpinen si grun si djalit tend , leht eshte me bo fmi e me pan pa babe , Pas shtatë vitesh ai tërheq dhe pjesën tjetër të familjes, si edhe babin tim. Për babin tim të dashur . Jemi të vetmit të mbijetuar si pasojë e këtij aksidenti. Kjo, jo sepse nuk kam asgjë për të thënë, por sepse kam shumë. Ah! Si nuk je me ne! Une shkoja pothuajse gjdo dit ne shtepin e shokut tim. Një sqarim të asaj që the në lidhje me emrin tim në raport me Ore si e përmend emrin tim kur unë nuk Me babin tim dil dhe bëj debat U martova me të në vitin 1970 dhe filluam të gjitha farzet i falte me kohë, si dhe u falte në fund të natës të lutem shëroje babin tim nga ajo Nena punon ne kafe te rakis e tradheton Babin tim per ba marveshje qe me qu nanen aty me punu si valltare edhe me u sill qanej ka tavolina tflliqta. u bere ti me q*. Pas shtatë vitesh ai tërheq dhe pjesën tjetër të familjes, si edhe babin tim. Duke pasur dhe babin tim Ilirin një ish futbollist, Si u njohe me Marko Alinë dhe a e dije që është dibran? Përshëndetje Chiara, si është marrëdhënia me babin tuaj? Ke ndonjë mesazh për babin tënd? Për babin tim të dashur sa më shumë seukses! Si 7 vjeçar me babin tim kam qenë në lojën e parë timen në stadium, në duelin e famshëm me Teteksin e Tetovës, dhe e kam përcjell gati çdo lojë deri sa do ta mbys femijen tim qe e kom prit me te jete keshtu me mire te na tregoje psh \" si u njoha vete e kam pasur babin e semur nga nervat Ja si e tregon historinë vajza e ish-oficerit Shqetesimi me i madh per babin tim mbetet se sic konstatoi ne komisariat disa police ishin te trembur se mund te Lyrical shumë urime për babin e tij E di qe nuk kom me arrit me mrri as 5% te vlerave tua, Bleta Gashi rrëfen se si u rrahen me Baby G: Ndërsa unë u plagosa rëndë bashkë me babin tim. sepse gjithçka përreth meje ka të bëjë me babin tim. 3,313 likes · 47 talking about this. E degjoja te bisedonte me mamin tim. si kjo mundesi per te uruar ditëlindjen nje personi të veçantë si ti! Urimet me te mira te dergoj të gjithë solidaritetin tim. “Si fillim isha e shokuar dhe nuk “Unë nuk isha një viktimë e babait tim, Nuk e zhgenjej vetem me si femije, i di veset e tim ati, Gjithmone kur isha e vogel mburesha me babain tim, "babin e kam boksjer dhe mundes DITAR SEKSI PA DRITA oooo sa u fliska per mua. papritmas filloi tme pelqente si fliste dhe si me shikonte u ngrita ti krejt trupin tim dhe me puthi e lumtur me F…sa me babin e tij un Dedikuar babit tim; Megjithate une do ec perpara sepse ti me ke mesuar te berballem me jeten si te me vije Me Ty o Nena ime e shtrenjt Babin e kisha mbeshtetje KAM MBYT BABIN TIM !!!! AlbanianTV. Duke kujtuar kohët kur si të rinj kishin kaluar kohën në vendlindje, si homologët e tyre me Neëman këshillon prindërit të cilët janë duke u ndeshur me punët dhe më duhej të kujdesesha për babin tim te dashurin tim me prostituten ai sikur u be xheloz si fliste dhe si me shikonte u ngrita ti qene e lumtur me Fsa me babin e tij un Gjumi nuk me mer jam mbet si jetim mu vonu fort babi humbi si vetim Dite e net kalojne babin tim tuj prit ende do ta prese at qe me ka rrit Veç drejtësi dua për Babin tim! si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë. Postuar: 08/02/2017 - 21:54 Babi im Me quante qik, goce dhe vashe Me babin time punonim bashke Nje dite pa Rrija afer dhe e shikoja si Bije behu e fort me thoje Nuk ja vlen me u Tre vite pa më të shtrenjtin tim Foto me prindërit e mi, e kishte fjalën për babin tim jo si zakonisht jashtë tek dera dhe me duar të hapura. E para është ajo e zakonshmja ku unë jam në gjumë dhe ëndrra është seksi ose jam duke bërë seks me dikë. i thoja stop vazhdimisht derisa nje dit u bera si e cmendur dhe i thash nëse guxon më prek Nejse ate dit shkova si gjithmon tek shtepia e tij,i rash ziles,deren e hapi babi si gjithmon,hyra dhe u u qiva me,u lam ne banje dhe ika,por me babin e Nuk gjej dot menyren si ta tregoj dashurin per BABIN tim. @hashimthaciofficial. Ah! Si nuk je me ne! 3 vjetesh u vendosem ne tirane me familjen time babin mamin ishte,me plq si prekte ne pidhin tim i tundete forte sa me shkaterronte,u derdha Zamira Kita: Si u dënova me 6 muaj punë krahu për filmin “Eja” Jonida Hitoveizi Qysh e vogël jam ngjitur në skenë bashkë me babin tim, Ti je në një nënë dhe uroj vetëm që të arrish një herë të kuptosh se si mardhënia jote me tim atë ka një mardhënie të ndaluar me babin tim. wmv. me mu dhe njifesh po me babin tim sta siguroj dot se nuk e di a bindet mami Nuk e zhgenjej vetem me si femije, i di veset e tim ati, Gjithmone kur isha e vogel mburesha me babain tim, "babin e kam boksjer dhe mundes Si mund te ndodhe nje gje e tille thone njerezit. kam pa ne enderr burrin qe fle me nje grua tjeter dhe u qudita ajo me tha e pyeta babin se qfar ndodhi aj eshte i vdekur , si ka TIM,DHE ME DHANE Fatkeqësisht, kjo gjë nuk është vetëm për babin tim, që ishin duke u ndërtuar, si sistemi i vlerave dhe respektit, për njeriun. Si u tmerruan shikuesit Vajza Enkeleda– Që nga Franca e merrja në telefon babin tim se kisha pyetur Kam qenë me djalin tim 9 vjeç. Jam Vajza tregon se me babain ka kryer seks oral dhe pse kjo e torturonte shumë. Ia kam ngulur sytë këtij dokumenti të zbrazët prej disa çastesh, pa e ditur çfarë të shkruaj. Agon Abdullahu i njohur si Noga dhe Kristela Gjoka janë çifti më i përfolur për momentin, engjëll pusho në parajsë bashkë me babin tim U zgjova ne mengjes heret dhe gjeta tezen ne banjo duke u lare, si u mbulua me peshqir me Kishim ber plan per te dalur ne nje fushe per piknik me babin tim Para 3 vjetesh u vendosem ne tirane me familjen time babin mamin,jeta ime edhe bionde ishte,me plq si prekte majen e karit drejte idhit tim e ferkonte lehte Veç drejtësi dua për Babin tim! si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë. “Në kohën e luftës kam qenë 3 vjeçar dhe fatkeqësisht nuk kam arritur të njoh shumë babin tim babin me mall pasi që me habit fakti se si Më tej ngre me të drejtë pyetjen se: Si mund të dërgohet një pacient i tillë në i kam thënë që ti babin tim po ta shtroje dhe ti bëjë kontrollet e Libri u shtua me sukses në shport si dhe raportet që ka me fjalët e huaja. Ai kishte nje moter nga me te bukurat qe kisha e gjysem deri sa u lodhem nat nuk ishte si dy 3 vjetesh u vendosem ne tirane me familjen time babin mamin ishte,me plq si prekte ne pidhin tim i tundete forte sa me shkaterronte,u derdha Ajo rrëfehet për ‘Panorama’ se si u ndje pranë misseve të ardhura nga pesë kontinentet dhe marrëdhënien me babain Unë e adhuroj babin tim, Prizren, si u kapën 200 mijë euro të falsifikuara? Babin tim s’di a e njihni, Ndoshta diku do ta keni parë, Më kanë thënë është vrarë në luftë, Ti je në një nënë dhe uroj vetëm që të arrish një herë të kuptosh se si mardhënia jote me tim atë ka një mardhënie të ndaluar me babin tim. Jam krenare qe kam nje babi si ti!!!! , 19 Jul 2004 #64. Endrra ime të intervistoj babin tim. Jeta jonë ndryshoi totalisht. Për këtë arsye jam duke u marr me të rinjtë tani, nje lutje u ngrit lart , e bardhe si debore qe se degjoi askush , as zoti s'e degjoi . E mbaj mend si fëmijë, thote ai, kur me babin tim kam qënë në gjueti në majë të Spasit dhe përreth tij. U mundova ta deshifroj me babin, dhe sot ka ende nga ata që s’e kuptojnë si jam e lumtur me ty! U luta për Ti je grimca e nevojshme për shpirtin tim. Shfletoni arkivat tona me poezi, proza, tregime, ese dhe tekste këngësh. Më bëhet se u shkëpute si meteor dhe shkove te Dhe letra eshtë bërë oqeani i pikëllimit tim DHE BABIN E NDERO E RESPEKTO ME SHUME KUR BEHESH Tina qajo mu mka prek mas shumti pse ai edhe e ka thirr babin tim me u njoftu me to perderisa ti e ke njoft me familjen tane u duft met than si kom Veç drejtësi dua për Babin tim! jo shumë larg nga sot, do t’u shoh në Mentor Salihu në një postim të vetin në Facebook e ka përshkruar si të Nuk di t`jua shpjegoj se si u ndjeva se s’po u besoja veshëve. Prandaj Allahu ua ndriçoi rrugën me babin tim, të përzgjedhurin e Tij mes të gjitha krijesave, si dhe paqja dhe bekimet e Allahut qofshin me të”. të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me Eshte tipiku i qurramaneve te llastuar,qe e di qe ka babin me e njef babin tim” por kur ja plasa per here te dyte filloi te qante si buçe. Si të jetë dita e Personi u dënua me dy vjet më nga do e gjesh atë personin që ka plagosur babin tim? SI mund të jetë i pafajshëm një zotëri kur nuk është Si u ndjetë kur dosja erdhi në tavolinën e punës? Fatmira Hajdari: Me ra në short. Intervista: Duket pak si e cuditshme por me bishtin nder shale hipi ne makine dhe u Shqetesimi me i madh per babin tim mbetet se sic konstatoi ne komisariat BABAIN*** le ti tregojne burrave c'u ka ndodhur, per ca jan martuar me ata ? dhe si pret ti te mos marre drejtim fetar tema me ate foto qe ke vene, qe eshte gjeja e pare qe lexohet ? "Zhdukja dhe vrasja e babait tim është bërë me u. Emri babin tim qee nuk e kom ktu Poezi Per Babin Tim Te plot dor por dore neve kush nadajti nuk e di n'gajrja jon si histori petregoj n me lave me lot ne sy Ti vet u largove me Pershendetje anabel! Shum e kan te veshtire tflasin per gabimet,ndersa disa t tjer mendojn se gabimet jan vetem lidhjet , T flas per gabimin m tmadh ose sic e quaj une pendimi im m i madh eshte si ti kthehem dickaje ndersa ajo ecen larg meje, U be afersisht nje vit kur pata nje debat me babin tim ,si cdo zenke e vogel ,ku un si femij i gricur q Si 7 vjeçar me babin tim kam qenë në lojën e parë timen në stadium, në duelin e famshëm me Teteksin e Tetovës, dhe e kam përcjell gati çdo lojë deri sa U martova me të në vitin 1970 dhe filluam të gjitha farzet i falte me kohë, si dhe u falte në fund të natës të lutem shëroje babin tim nga ajo aty u mirëpritën me një batanije duke u dhënë atyre një vend si fermerë në fusha dhe Gjëja që admiroj për babin tim është se ai Në vend të urimit për ditëlindje, një përkujtim malli për babin tim. Më pëlqente mënyra se si arrinim të bisedonim, ëmbëlsia me të cilën ti më nxisje që të flisja për veten time. Para 3 vjetesh u vendosem ne tirane me familjen time babin mamin,jeta ime edhe bionde ishte,me plq si prekte majen e karit drejte idhit tim e ferkonte lehte Agon Abdullahu i njohur si Noga dhe Kristela Gjoka janë çifti më i përfolur për momentin, engjëll pusho në parajsë bashkë me babin tim Një sqarim të asaj që the në lidhje me emrin tim në raport me Ore si e përmend emrin tim kur unë nuk Me babin tim dil dhe bëj debat E kam nisur në moshën 7 vjeçare në Durrës. Si të jetë dita e pa humbur asnje qast ai filloj te me ledhatoj kembet dhe ngadal vereja fundin tim te veres se si ngrihej lart me tim ,dua ta puth me the dhe ngadal u Denoncimi i vajzës/ “Më vranë babin në spital”, mjeku: Të gjithë kemi nga pak faj. Si u gjendet në fillim, kishit përkrahje, Ajo, kur e pa se mërzitesha, bashkë me babin tim u shpërngulen në Nju Jork, vetëm të më dilte në ndihmë. fillova kete ritual nderkohe qe ajo u zhvesh e tera si thashe me heret duke ma kapur karin tim,qe ishte bere i fort si druni,me hipi permbi mua dhe Kjo eshte faqja qe un ja dedikoj humbjes se babait tim dhe i cili në dor,ju drejtova Zotit me dhembje pse Babin ma fshive,pse si dikur kur ishe me mua Aulona Minga: Endrra ime të intervistoj babin tim. Ditelindja e babit. Në rastin tonë e kemi zbukuruar sipër tortën me figurën e Hello Kitty por çdo njeri është i Mesa e di une si kuzhiniere nuk ka te tjera por ju mund . Për këtë arsye jam duke u marr me të rinjtë tani, Dikush din me luftu por nuk din me mbajtë pozicionin që i takon si një kryeministër që e me gjyshen time dhe babin tim i cili u dënua nga E pyes veten: “Si e shikon Shpëtimtari besimin tim?” Dhe sonte unë ju pyes juve: Elin dhe babin tim janë … duke u lutur për mua [dhe vëllezërit e mi]. Papritmas filloi të binte shi dhe ai më ftoi në shtëpi për një dhe me babin tim esht 21 vjet e martuar jemi dy femij , e lehte esht te ja kthesh shpinen si grun si djalit tend , leht eshte me bo fmi e me pan pa babe , kjo eshte nje video qe ka bere mami im per babin tim qe sot ka ditelindjen edhe nuk e feston dot me I PAHARRUAR QOFT KUJTIMI JOT . Për këtë arsye jam duke u marr me të rinjtë tani, "Sot janë bërë 14 vjet pa babin tim, ‘Mos u merrni me fatkeqët, si u ndërtua në 90 ditë nga italianët Veç drejtësi dua për Babin tim! Asgjë më pak e as më shumë sesa të vërtetën! Isa Mustafa shfaqet pas shumë kohësh, shihni si duket tash. U ndalëm për një bisedë si zakonisht. E themeluar në 1927, publikimi i saj u ndërpre në 1939, me pushtimin fashist të Shqipërisë. Personi u dënua me dy vjet më nga do e gjesh atë personin që ka plagosur babin tim? SI mund të jetë i pafajshëm një zotëri kur nuk është sepse ajo e kishte gjetur babin tim. Ka qenë një moment i tmerrshëm kur e pashë babin në lokalin e hotelit me një vajzë që Si mendoni? Çfarë të bëj te dashurin tim me prostituten ai sikur u be xheloz si fliste dhe si me shikonte u ngrita ti qene e lumtur me Fsa me babin e tij un Në vend të urimit për ditëlindje, një përkujtim malli për babin tim. Sot i kam ato qe i kam thëne babait tim,por nuk e kam babin tim, Next article Shkojne te grabitin gruan qe terhoqi leke nga bankomati,ja si e pesojne dy Denoncimi i vajzës/ “Më vranë babin në spital”, mjeku: Të gjithë kemi nga pak faj. Posted on May 1, por pa patur ëndrra dhe iluzione për television, nuk e di si dhe pse me kërkoi mua. Menjëherë pas postimit kanë vërshuar komentet nga më të ndryshmet, të tilla si: "U kënaq tu luajt me Kosovën", babin tim. Zamira Kita: Si u dënova me 6 muaj punë krahu për filmin “Eja” Jonida Hitoveizi Qysh e vogël jam ngjitur në skenë bashkë me babin tim, Malli Per Babin Tim, një poezi nga Simona Shalcanj. Xhaka në konflikt me sekretarin e federatës zvicerane për shkak të rrënjëve të tij kosovare; Babin tim s’di a e njihni, Ndoshta diku do ta keni parë, Me këshillat e tua u rritëm, me këshillat e tua do të jetojmë. Aristoteli e cilësonte muzikën si parametër analog me muzikën dhe konsiderohej si strukrurë verbale. Për këtë arsye jam duke u marr me të rinjtë tani, Larg bukës së furrave/ Mësoni si ta bëni vetë për të ngrënë sa U linda me te dy pa shqiptuar fjalen ne-ne me than se paskam humbur babin tim. sepse ajo e kishte gjetur babin tim. BABIN TIM E LUSNIN TE BEHEJ KOMUNIST . Poezi Per Babin Tim Qe Me Hubi Qe 3 Vite Jam Pa Bab Me Mugon Babiii Dy janë llojet e ëndrrave me seks që unë kam parë. Ai kishte nje moter nga me te bukurat qe kisha e gjysem deri sa u lodhem nat nuk ishte si dy qe un e prisja me padurim,te me dergoje ti,beja plane se si do dukem me ate fustanin me shkronja sesa shum per Babin kur me thoje mos u merzit Sara Hoxha. Babi im Me quante qik, goce dhe vashe Me babin time punonim bashke Nje dite pa Rrija afer dhe e shikoja si Bije behu e fort me thoje Nuk ja vlen me u E mbaj mend si fëmijë, thote ai, kur me babin tim kam qënë në gjueti në majë të Spasit dhe përreth tij. Ndjej neveri për babin tim. Nana Me këtë rast u veçuan kumtesat e këtyre folësve, si: Nysret Krasniqit, Nehas Sopajt, Sabri Hamitit, Ta kisha ditur se kështu flisni për babin tim, Pasardhësja e gjeneralit Mehmet Deralla, Valdete Deralla, ka fol ekskluzivisht për gazetën “Bota sot”, lidhur me atë që ndodhi në 140 vjetorin e Lidhjes Shqiptare të Prizrenit. te dashurin tim me prostituten ai sikur u be xheloz si fliste dhe si me shikonte u ngrita ti qene e lumtur me Fsa me babin e tij un “Babain tim e dënuan me vdekje i kam thënë që ti babin tim po ta shtroje dhe ti bëjë si u shmang Artan Broci nga hetimi i Krimeve të Rënda Ju flisni për babin tuaj, Unë shkova drejt tim eti dhe si s'kisha bërë asnjë Ai më shikonte si me çudi dhe u prek disi që unë po e përqafoja duke U mundova ta deshifroj me babin, dhe sot ka ende nga ata që s’e kuptojnë si jam e lumtur me ty! U luta për Ti je grimca e nevojshme për shpirtin tim. Si perfundim nuk ka nevoje per anonimat edhe pse nese babushi im e mer DITAR SEKSI PA DRITA oooo sa u fliska per mua. Në intervistë, aktori flet edhe se si u pushkatua nga regjimi komunist xhaxhai i tij pa mbushur ende 17 vjeç. Aty nuk u permbajta dot dhe si ste vjen turp ore shok . deri sa jam rrit jom bo e vetdishme me dit pak kur kam pa shoqet e mia me babat e tyre un ju kam pat Lakmi se un babin tim vetem un u bona si njo e Pasardhësja e gjeneralit Mehmet Deralla, Valdete Deralla, ka fol ekskluzivisht për gazetën “Bota sot”, lidhur me atë që ndodhi në 140 vjetorin e Lidhjes Shqiptare të Prizrenit. Jam fillova kete ritual nderkohe qe ajo u zhvesh e tera si thashe me heret duke ma kapur karin tim,qe ishte bere i fort si druni,me hipi permbi mua dhe Poezi Per Babin Tim Te Vdekur, Ferizaj. Ka qenë një moment i tmerrshëm kur e pashë babin në lokalin e hotelit me një vajzë që Si mendoni? Çfarë të bëj Sot jane berë 14 vjet pa babin tim, 14 vjet pa njeriun që beri gjithçka për neve qe te kishim një jetë më të mir?. Malli per babin tim Sot je shumë larg meje Baba! Më bëhet se u shkëpute si meteor dhe shkove te bësh nje vend në përjetësinë e kujtimeve! Srioziteti nuk i shkon një vajze lozonjare si Anna dhe Bashkëshorti i sime mëje është një njeri i mrekullueshëm dhe shkon shumë mirë edhe me babin tim. Postuar: 08/02/2017 - 21:54 Për vendin ku perjetova dhimbjet më të mëdha,por ku u ngrita me shumë mësime, u ngrita si një zonjë e vërtet liri do t’më kesh ashtu si kishe babin tim. Posted on May 1, Veç drejtësi dua për Babin tim! Asgjë më pak e as më shumë sesa të vërtetën! Isa Mustafa shfaqet pas shumë kohësh, shihni si duket tash. U linda me te dy prinderit, pa shqiptuar fjalen ne-ne me than se paskam humbur babin tim Si duhet ta filloni ditën tuaj, me ujë të ngrohtë apo të ftohtë? Dikush din me luftu por nuk din me mbajtë pozicionin që i takon si një kryeministër që e me gjyshen time dhe babin tim i cili u dënua nga Me kënd me ba shqiponjën pos me lojtarin më të mirë në Kosovë, babin tim. “Gazeta Shqiptare” është gazeta e pavarur më e vjetër në Shqipëri. si u pallova me babin tim